Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

Víkendové zápasy STRŽCů A a B a Kadetů

13. 11. 2017

V sobotu hráli starší žáci a v neděli kadeti

STRŽCI A:
Celkový dojem ze sobotního kláni mám velmi dobrý, v druhém a posledním zápase nám
chybělo to volejbalové štěstíčko, které jsme si vybrali v prvním zápase kdy jsme
první set proti Proseku A otočili z 16:24 na 28:26. Nicméně kluci začali konečně
smečovat a dávat těžká podání. Pochválím podporu rodičů a tímto i zvu na další turnaje.

KADETI:
Nedělní 2.kolo PP kadetů bylo opět v dominanci našeho družstva, které předvedlo kromě
prvního setu prvního zápasu kdy chlapci se rozkoukávali naprosto kolektivní hru plnou
tvrdých útoků, ale i dobré obrany a velmi dobrého podání. Jen tak dál.

Zdeněk

STRŽCI B
Celkově bych zhodnotil sobotní výkon našeho B-týmu pozitivně. První zápas proti ČZU
vyhráli 2:0 relativně snadně. Druhý zápas, do kterého kluci nastoupili hned po zápasu
s ČZU už tak jednoznačný nebyl. V prvním setu proti Proseku B kluci tak trochu „usnuli
na vavřínech“, a proti těžšímu soupeři prohráli první set. Naštěstí se kluci zvládli
vybičovat a v druhém setu soupeře udolali. Třetí set už byl celkem jasně v režii našich
kluků a vyhráli tedy zápas o postup do 1. ligy poměrem skóre 2:1. Poslední zápas proti
meteoru byla víceméně povinnost vyhrát, protože se jednalo o tým složený z mladších žáků.
Kluci tedy postoupili s třemi výhrami do první ligy a příště se můžeme těšit na jejich
výkony v porovnání s lepšími týmy na Lužinách.