Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

Předehrávka Českého poháru

30. 10. 2018

V úterý 30.10. naši Kadeti předehráli utkání ČP s družstvem Lvi Praha

O podzimních prázdninách, v úterý 30. 10. 2018 jsme odehráli s kadety předjednanou
předehrávku jednoho ze zápasů nedělního turnaje Českého poháru kadetů, který se koná
v Havlíčkově Brodě. Vzhledem k tomu, že 5 zápasů v jeden den a navíc v neděli, kdy
nebudou mít kluci k dispozici den odpočinku, jsme se domluvili s trenérem VK Lvi Praha
na předehrávce. V 15:00 jsme nastoupili na hale Bellušova k zápasu. První set jsme
vyhráli, dařilo se na příjmu, nahrávce i útoku. V druhém setu se zhoršil příjem,
zhoršila se nahrávka a nastala spousta chyb v poli – kam jsme nechali padat míče zadarmo,
a co se tedy nedařilo extrémně, byl servis. Druhý set jsme prohráli a čekal nás tiebreak.
V tom jsme si předali pokyny, že je zapotřebí co nejméně kazit na podání, ale bohužel se
opět nedařilo. Prohráli jsme v tiebreaku 12:15, a tedy i zápas v poměru setů 1:2 z našeho
pohledu. Celkem jsme zkazili 23 podání, což je prakticky jeden celý set prohraný kvůli
vysoké kazivosti podání. Na tento problém se na trénincích ve velkém zaměříme.
I přes tuto prohru se těšíme na neděli, kde sehrajeme v Havlíčkově Brodě zbytek utkání