Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

3. 11. 2018

V sobotu 3.11. se hrálo další kolo PP MLŽEK

Pražský přebor mladších žákyň

V sobotu 3.11. na PP nastoupilo družstvo mladších žákyň A již ráno na tabulkově
nejtěžšího soupeře Studio sport. První set se velmi vydařil a vyhráli jsme 25:20,
ve druhém setu se nezačalo úplně nejlépe a po srážce dvou hráček už se nám nepodařilo
naskočit zpět na vítěznou vlnu. Nastoupilo se tedy do setu třetího, který byl velmi
vyrovnaný, ale koncovka nevyšla a prohrálo se o tři body. Další zápas s Dansportem byl
přesvědčivější a vyhrály jsme 2:0, což nám stačilo k udržení se v první lize. Poslední
zápas s Olympem B jsme nezačaly nejlépe, ale dopadlo to dobře a vyhráli jsme 2:1.
V sobotním turnaji jsme se tedy umístili na krásném druhém místě, což nás celkově
posouvá na 3.-4. místo společně s Dansportem.

Družstvo mladších žákyň B hrálo ve tříčlenné skupině, kde se hrálo s každým soupeřem
dvakrát, aby byl větší počet odehraných zápasů. Některé hráčky byly na šestkovém volejbalu
poprvé a i přesto předvedly velmi pěkný výkon. První zápas jsme hrály s Mikulovkou B,
poté s Meteorem B a oba zápasy jsme vyhrály 2:0. Druhé zápasy ve stejném pořadí a se
stejnými soupeři jsme také neprotahovaly a odnesly jsme si další dvě výhry 2:0. Postupujeme
tedy zpět do 4. ligy a celkově se dělíme o 16.-17. místo z 19 týmů v Praze.