Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

Kvalifikace na pražský přebor starších žákyň

14. 9. 2019

V neděli 15.9. se odehrála kvalifikace na Pražský přebor.

V neděli 15.9. se odehrála kvalifikace na Pražský přebor. Tým stržek A i B hrál
v hale v Dolních Břežanech. Tým A hrál první zápas proti Olympu D. 1.set jsme vyhrály.
V druhém setu jsme si udělaly značný náskok, ovšem ten nám nevydržel, koncovku jsme
neustály a druhý set tak prohrály 25:23. Do tiebreaku jsme vstoupily dobře a díky
podání si udělaly náskok 9:2. Opět jsme ale začaly chybovat a soupeř začal vést
v koncovce 14:13. Ale tentokrát jsme neudělaly stejnou chybu jako v druhém setu a díky
podání Evči Březinové zvítězily 18:16.

Po krátké pauze jsme hrály proti Dansportu A, který Olymp D stejně jako my porazil.
První set jsme soupeře s jistotou porazily. Druhý set se sice soupeř na chvíli dostal
do vedení, ale hned jsme otočily a druhý set taktéž vyhrály.
Nyní nás čekal poslední zápas a ten byl o první ligu proti Kometě A. Byl to asi nejlehčí
soupeř celého dne, a tak jsme oba dva sety s přehledem vyhrály a soupeřovi ani v jednom
setu nedovolily víc jak deset bodů.

Shrnutí na závěr. Neprohrály jsme ani jeden zápas a až na to zaváhání v prvním zápase
jsme neztratily set. Skončily jsme v první lize, což bereme jako úspěch. Snad se tam i
udržíme

Tým B vyhrál proti Dansportu B 2:0 a proti Kometě B 2:1 a prohrál 2:0 s Kometou A,
Studiu sport B a Olympu D. Skončily ve 4. lize. Přejeme mnoho štěstí do příštích zápasů.