Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

16. 3. 2019

V něděli 17. března se naše kadetky utkaly se soupeřkami v Rychnově n. Kněžnou

Orion – Rychnov nad Kněžnou

V neděli 17. března se naše kadetky, z velké části doplněné staršími žákyněmi,
vydaly na poslední dva ligové zápasy sezóny. Namířily si to do orlického podhůří
utkat se s týmem z Rychnova nad Kněžnou. Jednalo se o poslední zápasy před obávanou
baráží.

První zápas začal slibně. Kadetky vyhrály počáteční set krásným výkonem 25:19.
V druhém setu se ovšem dařit přestalo. A to zejména na příjmu. Skončil porážkou 17:25.
Další sety byly vyrovnané. Bohužel se mezi úžasně vybojovanými a vydřenými míči
objevily i některé hrubé chyby jak na servisu, tak na příjmu a zbývající sety pro
nás skončily porážkami 20:25 a 19:25.

Po zkrácené pauze jsme nastoupily do zápasu druhého, který byl o něco napínavější.
Opět jsme započaly vítězstvím, tentokrát 25:20, ale v dalších setech jsme výkon
nezopakovaly (22:25 a 21:25). Ve čtvrtém setu však nastala změna a vítězství 25:21.
Poslední set byl velmi vyrovnaný a strany se měnily za pro nás kladného stavu 8:7.
Poté nám však znovu odešel příjem a konec tiebreaku (12:15) nám bohužel přinesl