Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

Poslední turnaj pražského poháru kadetů

Hráli jsme celkově tři zápasy. První jsme hráli s SK Prosek Praha, hrálo se
v základní sestavě, což bylo na smeči Dominik a Matěj P. na bloku Honza a Matěj K.
jako univerzál hrál Adam K. a na nahrávce Vojta Stříbro + jako libero přijímal Lukáš.
Tento zápas jsme vyhráli v klidu 2:0, takže jsme se rozehráli na ten nejdůležitější
zápas, který jsme museli vyhrát, abychom vyhráli celou soutěž. Po prvním setu náš
trenér vyměnil Adama s Dominikem, protože Dominik nebyl moc rozehraný, ale potom celý
den hrál jako náš univerzál, a musím ho vypíchnout, jako našeho nejlepšího útočníka,
který si vždycky uměl poradit s každým úderem. Tento zápas jsme sice vyhráli bez ztráty
setu, ale výkony nebyly stoprocentní každému to někdy ulétlo, ale nemyslím si, že by to
byl nějak špatný zápas. Po našem výkonu jsme si šli odpočinout a připravit se na ten
nejdůležitější zápas. Do zápasu jsme nastoupili trošku s nervy, ale přitom jsme nebyli
nějak extrémně vystresovaní. Naše sestava byla stejná jako v druhém setu proti proseku,
takže smečaři Matěj P. a Adam, na bloku Honza a Matěj K. univerzál Dominik, který tam
skládal jednu smeč za druhou, jako libero nám přijímal Lukáš, který se rozhodně od prvního
zápasu rozehrál, a na nahrávce zase Vojta. Druhý zápas jsme hráli s SK Dansport Praha.
První set jsme hráli velmi vyrovnaně, ale nakonec jsme ho vyhráli, druhý set byl pro nás
horší, takže jsme šli do tiebreaku, který nám moc nevyšel, ale nakonec jsme to obrátili
a zvítězili nad Dansportem 2:1. Byli jsme všichni hrozně rádi, ale moc jsme neoslavovali,
protože jsme šli hrát poslední zápas s VK Lvi Praha B. Všichni jsme byli strašně unavení,
tak nás trenér trošku prostřídal, a dal tam na smečí Matěj P. a Kuba M. jako univerzál
byl Kryštof H. jako Libero pořád Lukáš, z blokařů zůstal Honza, ale přišel Jirka N. a na
náhře pořád pinkal Vojta. Tenhle zápas pro nás nevypadal vůbec dobře, protože jsme byli
všichni úplně unavení, a kluci z lavičky nebyly moc rozehraní, ale nakonec jsme ho nějak
udolali, a do druhého setu jsme nastoupili zase v základu, takže to potom bylo rychlý,
takže zase výhra 2:0. Po posledním odehraném zápase jsme všichni dostali koblihy od českého
volejbalového svazu, nakonec jsme postoupili do extraligy kadetů, ale kvůli této situaci
jsme jí nehráli, takže velice povedený turnaj.