Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

Další kolo PP mladších žákyň

25. 11. 2017

V sobotu 25.11. se hrál Pražský přebor mladších žákyň

V sobotu 25.11. se hrál Pražský přebor 1. Liga na Lužinách, kromě našich mladších žákyň A
tam byla družstva Olymp A, Studio Sport A a Kometa A. První zápas jsme hrály s Olympem,
vypadalo to velmi nadějně a v začátcích obou setů jsme byli ve vedení, bohužel v koncovkách
nás vždy dohnali a prohráli jsme 17:25 a 21:25. I když jsme prohráli, tak výsledek beru
jako úspěch a posun oproti prvnímu kolu PP, kdy jsme se nedostali téměř ani přes 10 bodů
v každém setu. Další zápas byl se Studiem Sport, kde jsme se také tahali, bylo to ještě
náročné, že trenéři Studia se hádali několikrát s rozhodčím. V tiebreaku nás rozhodčí velmi
poškodil, když po našem krásném útoku půl metru do hřiště zapískal aut, což hráčky rozhodilo
a zápas skončil prohrou 1:2. Poslední zápas s Kometou jsme se také tahali, ve druhém setu
tentýž rozhodčí nezapískal soupeřům jasný dotyk čtyř hráčů na jedné rozehře, což nás taktéž
rozhodilo a s prohrou 2:0 opět sestupujeme do druhé ligy.