Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

dav

ČP juniorek a kadetek

18. 3. 2018

O víkendu se hrálo 4. kolo českého poháru juniorek a kadetek

V sobotu 17. 3. se hrálo čtvrté, závěrečné, kolo českého poháru juniorek a kadetek.
Jeden tým se nemohl zúčastnit, a proto jsme hráli jen pět zápasů a celá soutěž
se odehrála během jednoho dne. Na druhou stranu, hodně dívek z našeho týmu bylo
nemocných a celý den hrálo jen šest hráček. Z toho byly tři starší a dokonce jedna
mladší žákyně.

Do prvního zápasu se SAVEM jsme nastoupily svěží a první set jsme
vyhrály. V polovině druhého nám ale selhal příjem a set jsme prohrály. V tiebreaku
jsme nedokázaly situaci zvrátit a zápas jsme prohrály 1:2. Druhý zápas – proti
Junioru Brno – jsme vyhrály 2:0. Ve třetím zápase byly naším soupeřem Třebechovice.
Na začátku se nám příliš nevedlo a první set jsme prohrály, v druhém setu se ale
situace obrátila a také díky nejmladší šestině našeho týmu, která nás náramně podržela
na servisu, jsme set vyhrály. Do tiebreaku jsme nastoupily rozehrané a motivované
a podařilo se nám zvítězit s šestibodovým rozdílem. V krátké pauze mezi zápasy na
nás čekalo překvapení od trenérů v podobě svačiny od McDonalda. Do dalšího zápasu
jsme tedy nastoupily možná s lehkou nevolností ale spokojené. Tento zápas s Jiskrou
Nový Bor jsme vyhrály 2:0. Poslední zápas s Moravskou Třebovou jsme prohrály 1:2.
Tím pádem jsme měly dohromady 13 bodů, stejně jako Moravská Třebová a Třebechovice
a o konečném prvním, druhém a třetím místě tedy rozhodl až poměr vyhraných a prohraných
setů a posléze dokonce získaných a ztracených míčů. My jsme se umístily na druhé příčce
a vyhrály jsme krásný čokoládový dort s jahodami a ananasem.