Kačka Nevolková (B)

Kačka Mikulecká (N)

Klára Vojtová (B)

Jana Šimánková (S)

Starší žákyně dnes hrály o postup do první ligy. Do prvního zápasu proti Olympu “C” jsme nastoupily bojovně a vyhrály první set.

Bohužel na druhé straně hřiště nám nebylo přáno a musely jsme do tie-breaku. Time-break skončil těsnou prohrou (19:17).

Do druhého zápasu proti Mikulovce jsme nastoupily bojovněji a oba sety jsme zvítězily. Sice jsme chvílemi bojovali s příjmem, ale i to jsme nakonec zvládly.

Třetí a taky poslední zápas dnešního dne jsme hrály proti Olympu “A”. Do prvního setu jsme nastoupily v plném odhodlání Olymp porazit a taky, že jsme ho porazily. Druhý set jsme se také snažily, ale prohrály jsme. Bojovaly jsme statečně, bohužel výhra v tie-breaku nestačila na postup do první ligy.

STRŽKY B o víkendu vyhrály 3 zápasy (2:0) s družstvy Savo, Kometa B, Slavie Praha.

Jediný zápas prohra 0:2 s Dansportem Praha. Obsadily 2. místo ve 4. lize.