Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

dav

1. liga juniorek 5. a 6. kolo

21. 10. 2017

Naše juniorky se tento víkend utkaly s Turnovem a vyhrály 3:1 a 3:0

O tomto víkendu čekaly juniorky další zápasy 1.ligy. Tentokrát hrály s družstvem juniorek z Turnova. Do prvního zápasu nastoupily nebojácně a první set vyhrály za pouhých 19 minut v poměru 25:15. Jednoduchý zisk prvního setu holky evidentně uspokojil a díky tomu lehce polevily a druhém setu brzy ztratily vedení a stále tahaly z kratší konec. Teprve za stavu 14:20 zavelely k mocnému obratu a set vyhrály 26:24. Co se jim však povedlo ve druhém setu se již nepovedlo v setu třetím, který prohrály 22:25. Čtvrtý set už byl však opět v jejich režii a po jeho vítězství vyhrály i celý zápas v poměru 3:1.

Ke druhému zápasu nastupovaly holky s velkým zpožděním (mezi našimi zápasy hrál Mikulovka proti Hlinbovce ČB a oba jejich zápasy se protáhly až do tiebreaku). Nicméně do něho vlétly odhodlaně a s minimem chyb, vyjma krátké ztráty koncetrace ve druhém setu, kdy za sebou zkazily pět servisů, hrály bez chyb a s viditelnou velkou chutí po vítězství. I tento zápas nakonec vyhrály za jednu hodinu a čtyři minuty 3:0 (25:15,25:20,25:14). Závěr třetího setu patřil Hance Novotné, která po svém příchodu na hřiště hned bodovala úspěšným blokem a přidala i dva přímé body z podání.

Všechny juniorky, které tentokrát hrály v plné sestavě, si zaslouží velkou pochvalu. Stejně tak patří pochvala i jejich trenérovi Martinovi za kvalitní a taktickou práci v průběhu obou zápasů.