Upozornění: Žádáme všechny členy TJ Orion Praha, aby nejpozději do 31.7.2021 uhradili členské příspěvky. Více informací zde

Go to content
53k-CP-Praha-1.kolo-2

1. kolo ČP kadetek a juniorek

29. 10. 2017

Družstvo Orionu v 1.kole ČP kadetek a juniorek čekal velmi těžký úkol udržet se v 1. osmičce.
Po kvalifikaci v Hradci Králové nás čekalo 1. kolo v Praze.
Do první osmičky se kvalifikovala tato družstva: Přerov, Lanškroun, Česká Třebová, Liberec, Hradec Králové, Střešovice, Španielka a Orion Praha. Turnaj jsme hrály jak na houpačce.
Orion – Španielka 0:2 ( Špatný příjem i servis)
Orion – Střešovice 2:0 (16, 19) Soupeře jsme zatlačily výborným servisem a dobrou obranou v poli a zápas úspěšně vyhrály.
Orion – Přerov 2:1 Nejlepší zápas celého turnaje. Hráčky Přerova hrají extraligu kadetek.
Výborný servis a kombinace útoků nás dovedla k vítězství v prvním setě. Druhý set nám přestal jít příjem a podání a udělaly jsme moc svých chyb v komunikaci na hřišti.
Třetí set začal výborným podáním a neuvěřitelnou obranou v poli. Velká touha po bodu nás dovedla k zaslouženému vítězství.
Orion – Lanškroun 1:2 Bojovný duch holky neopouštěl, jen jsme hodně kazily podání a na bod jsme se velmi nadřely. Nepřesný příjem, nám nedovolil útok středem a smečařky proti dobře postavenému bloku, špatně procházely.
Orion – Hradec Králové – 0:2 Poslední zápas v sobotu se projevila únava. Hradec nás zatlačil servisem a my jsme nedokázaly vzdorovat.
Orion – Liberec 2:1 První set bojovnost nasazení, druhý set špatný příjem a obrana v poli. Třetí set boj o každý balón, zlepšily jsme obranu v poli.
Orion – Česká Třebová 1:2 Družstvo Třebové mělo 4 levačky, které výborně útočily a nám se nedařilo postavit bloky. Jejich hra v poli byla neuvěřitelná. Naše smečařky dlouho nevěděly, jak položit míč. Až teprve střídáním smeče s ulíváním se nám podařilo set vyhrát.
Poslední zápas rozhodoval o tom, které družstvo spadne do 2. osmičky. Výhra nás posouvala na 4.místo, prohra 0:2 – 7.místo a sestup.
Set nám zaručil udržení v 1.osmičce a celkově 6.místo.